День Музики | 2019

«Fête de la Musique» — День музики, який відзначається щорічно цього дня у різних країнах. У 2019 6-й Фестиваль “День музики” пройшов в Харкові в новому форматі. Зокрема, захід охопив не тільки центр міста, але й інші райони: Олексіївку, Салтівку, ХТЗ, Нові Будинки, Павлове Поле, Холодну Гору і Одеську. Виступи пройшли на 60-ти майданчиках міста.

У фестивалі взяли участь музиканти з Харкова, Києва, Одеси, Краматорська, Сєвєродонецька, Краснокутська, Дніпра, Львова та інших міст, а також артисти Харківського оперного театру «Skhid OPERA Ensemble».Крім того, в рамках фестивалю відбулась масштабна акція— виступ мега-хору, до якого приєдналися всі бажаючі.

«День музики — свято не тільки для активних городян, а й для тих жителів міста, хто з різних причин не бере участі в його культурному житті. Хочеться, щоб кожен харків’янин, незалежно від статі, віку і музичних смаків відкрив для себе щось нове».

«Джем-сцена» — майданчик для взаємодії музикантів з різних міст, арт-директорів, кураторів, громадських діячів, глядачів і медіа.

What we do

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi tincidunt, elit ut sollicitudin porta, massa eros tempus sem, vel finibus neque turpis pulvinar odio. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque id sodales velit. Donec eget dui ut erat euismod pharetra id vitae justocu mattis aliquam erat.